Oferta

Zapraszamy serdecznie do Wisły!

Oferujemy 25 miejsc noclegowych w APARTAMENCIE, pokojach 2- i 3-osobowych oraz w STUDIO dla 4 osób.

Obiekt położony jest w uroczym zakątku centrum miasta, w odległości niespełna 1,5 km od rynku i amfiteatru, w pobliżu Hotelu Gołębiewski, w którym można skorzystać m.in. z basenów tropikalnych.
Budynek jest ogrzewany EKOLOGICZNIE gazem ziemnym, a jego lokalizacja i sąsiedztwo sprawia, że brak jest zagrożenia smogiem!

Apartament posiada jedną sypialnię z dużym łóżkiem podwójnym (tzw. king-size), łazienkę z prysznicem, pokój dzienny, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz balkon z kompletem wypoczynkowym. Do dyspozycji gości są 2 telewizory LCD, lodówka, komplet ręczników  oraz pakiet powitalny (kawa, herbata, coś słodkiego…).

Pokoje posiadają duże łóżka podwójne (tzw. king-size) i/lub łóżka pojedyncze, łazienkę z prysznicem oraz balkon z kompletem wypoczynkowym. Na wyposażeniu znajduje się telewizor LCD, radiomagnetofon, lodówka, czajniki, kubeczki, komplet ręczników oraz pakiet powitalny (kawa, herbata, coś słodkiego…).

W budynku jest wyposażona kuchnia (kuchenka, mikrofalówka, lodówka, talerze, garnki, itp) oraz stołówka/świetlica z kącikiem dla dzieci.

Zapewniony jest bezpłatny dostęp do internetu światłowodowego za pomocą dwóch sieci WIFI.

Do dyspozycji jest duży parking, altana z grillem, a w sezonie letnim dla dzieci: basen, trampolina, piaskownica, huśtawka, zestaw do koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej.

Cały budynek po generalnym remoncie wiosną!

UWAGA: Karta rabatowa na wybrane atrakcje w Wiśle i Ustroniu oraz bezpłatne weekendowe połączenia kolejowe między tymi miejscowościami – w cenie pobytu!

Możliwość uregulowania należności kartą płatniczą!

Dla rezerwacji za pośrednictwem serwisu www.booking.com zastrzega się możliwość obciążania kart płatniczych w modelu MOTO. Płatności te są obsługiwane przez spółkę PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80-280, KRS: 0000227278.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem pobytu w obiekcie!